Rekvalifikace

Ponořte se do světa přírodního make-upu. Učíme teorii i techniku pro osobní i profesionální užití. Naše škola je výjimečná používáním striktně přírodních produktů nejvyšší kvality, která je u klienteli stále žádanější. Vyvracíme zaběhlé vzorce myšlení i domněnky, že přírodní dekorativní produkty na pleti dlouho nevydrží, nejsou dostatečně pigmentované a dosáhnou maximálně looku nalíčená-nenalíčená. 

Ukazujeme, že moderní přírodní produkty plnohodnotně nahradí konvenční dekorativní kosmetiku, protože vydrží srovnatelně dlouho, mají pigmenty i barvy v barevných škálách konvenční kosmetiky, mohou mít luxusní či designové obaly. Přírpodní kosmetika vychází ze základních principů ohleduplné tvorby, čímž je šetrné k nám i k našemu okolí, s technologickým vývojem a využitím znalostí našich lektorů je mnohdy již velmi nízce alergenní.

 

3 položek celkem

Cena

500028000
1500028000
Dárkový poukaz 5000Kč
5 000 Kč

Dárkový voucher v hodnotě 5000Kč na kurz a termín dle výběru. Okamžité doručení ve formátu PDF na zadaný email. 

Kód: VOUCHER5000
Přechod na přírodní kosmetiku pro MUA
5 000 Kč

Kurz pro make-up artistky a artisty, které táhne volání přírody ke zdokonalení v jejich vášni k líčení. 

Kód: 94/NED
Rekvalifikace Organic Master MUA
39 000 Kč –28 %
28 000 Kč

MUA neboli make-up artist. Umělec tělem i duší, nespoutaná fantazie, dokonalá technika. Začátek nové kariéry. Organic je ANO přírodě, ANO novým trendům, ANO nejnáročnějším...

Kód: 97
prorazíš mezi konkurencí
staň se MUA pro VIP klientelu
splň si sen změň kariéru